هیجان با همستر کامبت (Hamster Kombat)

همستر کامبت (Hamster Kombat) هیجان ورود به دنیای کریپتو! «همستر کامبت»، بازی مبتنی بر پلتفرم تلگرام، با وعده راه‌اندازی توکن اختصاصی خود در ماه جولای، سروصدای زیادی در بخش ارزهای دیجیتال به پا کرده است. این اتفاق پس از لیست شدن سکه های بازی NOTCOIN اتفاق افتاد و میلیون ها نفر را به سمت این بازی ها سوق داد که می توان گفت سریعترین بازی لانچ شده پس از آن همستر کامبت بود…

هیجان ارز دیجیتال با همستر کامبت

بر اساس وب‌سایت رسمی همستر کامبت، رویداد عرضه اولیه توکن (TGE) و راه‌اندازی کاربرد توکن درون بازی برای ماه آینده، یعنی جولای، برنامه‌ریزی شده است. در همین حال، این پروژه ارتقاهای قابل توجهی را پشت سر گذاشته است.

طبق گفته جامعه کاربری، انبوهی از ارتقاها در ماه ژوئن انجام شده است که شامل توسعه زیرساخت زنجیره‌ای، پیاده‌سازی کیف پول درون بازی و ماموریت پیش از لیست شدن در وب ۳ می‌شود. علاوه بر این، از زمان آغاز به کار پروژه در مارس ۲۰۲۴، شاهد پیشرفت‌هایی مانند به‌روزرسانی‌های استخراج، ادغام کیف پول TON برای جمع‌ آوری سکه‌ها قبل از راه‌اندازی توکن و موارد بسیار دیگری بوده‌ایم.

در پستی که اخیراً توسط جامعه همستر کامبت در X به اشتراک گذاشته شد، اشاره شد که تعداد کاربران این پروژه به ۲۰۰ میلیون نفر افزایش یافته است. این دستاوردها که در بحبوحه رونق بازی‌های کسب درآمد برای بازی کردن (P2E) اتفاق افتاده است، سروصداهای زیادی را در بازار به پا کرده است.

بازار ارزهای دیجیتال بازی برای کسب درآمد (P2E) با توجه به پایگاه کاربری عظیم بازی همستر کامبت، شاهد جرقه‌ی امیدی است که از عرضه اولیه توکن (TGE) این بازی نشأت می‌گیرد.

در مجموع باید گفت که هنوز شروع کار این بازی هاست و باید دید که سرمایه گذاران تا چه حد بر روی این بازی ها سرمایه گذاری خواهند کرد، آیا همه بازی های آینده نیز سکه های خود را می توانند لیست کنند، بایستی منتظر ماند آیا در آینده بازی ها ،ارز دیجیتال، کاربران، سرمایه گذاران به این سمت کشانده می شود یا این بازی ها پس از مدتی خسته کننده و کسالت آور می شوند.

هیجان با همستر کامبت (Hamster Kombat)

هوش مصنوعی در اپل ویژن پرو

سامسونگ از اگزینوس ۲۴۰۰ رونمایی کرد

گلکسی S24 با قابلیت هوش مصنوعی رونمایی شد