درباره ما

شرکت حامی خدمات رایانه و همراه پارت در سال ۱۳۹۵ با هدف ارائه خدمات پس از فروش بصورت انحصاری و تخصصی کار خود را در این حوزه آغاز نمود تا اولین شرکت را در این زمینه افتتاح نماید.

 

شروع این کار با برندهای مطرح دنیای دیجیتال مانند ایسوس، هوآوی و وسترن دیجیتال زمینه را برای وارد شدن کالاهای اصلی به کشور و ارائه خدمات منحصربه فرد در حوزه دیجیتال فراهم کرد.

 

در طی این سال ها گارانتی حامی سعی نموده تا این اطمینان را در شما به وجود آورد که با خرید محصولات با کارت گارانتی حامی، اصل بودن کالا و دریافت خدمات پس از فروش دغدغه شما برای خرید محصولات دیجیتال در ایران نباشد. اطمینان به اصل بودن کالا با کارت گارانتی حامی تضمینی است که این شرکت بر خود می داند تا همیشه به آن پایبند باشد. این مهم تا حد زیادی وابسته به مجموعه محصولات متنوع متشکل از برندهای پیشرو فناوری در جهان و تیمی است که برای پذیرش فناوری های نسل بعدی و فراتر از آن آماده اند .

 

گارانتی حامی تلاش نموده است تا با پوشش مناسب نمایندگی ها در سراسر کشور نزدیک ترین مکان را برای ارائه خدمات به شما فراهم آورد. خدمات این شرکت با پوشش ۱۰۰ درصدی مراکز استان ها و پوشش ۹۰ درصدی در شهرستان ها همیشه در دسترس شما می باشد. دستیابی به خدمات در بسیاری از نقاط کشور نشان از اشتیاق و تعهد لازم برای حفظ بالاترین سطح کیفیت درخدمات پس از فروش و رضایت مشتری است.

 

دانش گسترده از صنعت فناوری های نو و تنوع نیروی کار، حامی را قادر می سازد تا راه حل ها و خدمات حرفه ای را به مشتریان خود ارائه دهد. گارانتی حامی سعی داشته تا با فراهم آوردن امکانات بروز، تعمیری اصولی انجام داده و با استفاده از سخت افزار و نرم افزارهای تست پس از تعمیر،  از رفع تمامی مشکلات دستگاه ها مطمئن گردد.

 

 در راستای ماموریت سازمانی برای تبدیل شدن به موفق ترین شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش، حامی کاملاً وقف خدمات رسانی به مشتریان خود است و تلاش خود را برای تبدیل شدن به گارانتی منتخب شما در ایران ادامه خواهد داد.