رم های کینگستون با ۶۰ ماه گارانتی حامی

شرکت کینگستون که بیش از ۷۰ درصد بازار حافظه های رم را در تعدادی از کشورهای جهان در اختیار دارد، اولین رم های DDR5 خود را در قالب خانواده Kingston FURY رونمایی کرد. همانطور که احتمالا می دانید، خانواده فیوری محبوب و پُر فروش ترین گروه از رم های کینگستون هستند که در بازار داخلی ایران نیز فروش بالایی را تجربه می کنند.

رم های Kingston FURY با همان خنک کننده و ظاهر پیشین همراه بوده اما نشان FURY به حالت تغییر یافته و بزرگ تر بر روی آن دیده می شود. همچنین کینگستون کلمه BEAST را نیز در آن حک کرده است. ماژول های Kingston FURY DDR5 رنگ مشکی خود را حفظ کرده اما در طراحی کولر تفاوت هایی جزئی با مدل های DDR4 وجود دارد.

به گفته این شرکت رم های جدید FURY Beast DDR5 برای پردازنده های نسل دوازدهم Intel به نام آلدر لیک طراحی شده و با تمامی مادربردهای MSI، ASUS، ASRock و Gigabyte و … چک و بررسی شده اند. پردازنده های نسل دوازدهم Intel که در روزهای اخیر رونمایی شده اند اولین پلتفرم در جهان هستند که رم های DDR5 را پشتیبانی می کنند.

ماژول های Kingston FURY DDR5 با فرکانس های ۴۸۰۰ و ۵۲۰۰ مگاهرتز همراه بوده و دارای تاییدیه Intel XMP 3.0-Ready نیز هستند.