مایکروسافت سرفیس

سرفیس های مایکروسافت با ۱۸ ماه گارانتی حامی

MICROSOFT SURFACE PRO

همان‌طور که از نام این سرفیس بر می‌آید، محصولی حرفه‌ای و قوی بوده و مدل‌های مختلی دارد که کاربران با توجه به نیاز خود می‌توانند آنرا برای خرید انتخاب نمایند. البته از وزن کم و قابلیت حمل و نقل آسان این دسته از سرفیس‌ها هم نباید چشم پوشی کرد. این سری از تبلت های مایکروسافت نیازهای شما را به یک تبلت درجه یک با توجه به کیفیت خوب صفحه نمایش آن و همچنین سبک بودن و خوش دستی آن برآورده می¬سازد. تبلت های پرو سرفیس اندکی گرانتر از بقیه محصولات این خانواده هستند.

MICROSOFT SURFACE STUDIO LAPTOP

با سرفیس لپ تاپ استودیو آزادانه ایده‌هایتان بها بدهید. طراحی جدید این محصول مرزها را کنار زده و به شما اجازه می‌دهد تا روی نمایشگر لمسی بزرگتر ۱۲۰ هرتزی بیشترین انعطاف‌پذیری را تجربه کنید. اگر شما طراحی هستید تا هم کانفیگ مناسب، صدای واضح در کنار سبکی و انعطاف را می خواهید در انتخاب این مدل شک به خود راه ندهید.

MICROSOFT SURFACE LAPTOP

این سرفیس جزو سرفیس های گران قیمت است. محصولی که نه پایه‌‌ای با قابلیت باز‌شدن تا زاویه‌ی ۱۶۵ درجه دارد و نه نمایشگر آن از پایه‌ جدا می‌شود، محصولی که به‌معنای واقعی کلمه یک لپ تاپ است. این لپتاپ ها با توجه به کانفیگ قوی تری که نسبت به بقیه مدل های سرفیس دارند؛مناسب افراد برنامه نویس،طراح و تولیدکنندگان محتوا می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی خرید لپتاپ های سرفیس را بیش از پیش جذاب کرده است