موبایل های شیائومی با ۱۸ ماه گارانتی حامی

سری گوشی های می (Mi) یا شیائومی (Xiaomi) با پسوند های مختلفی عرضه می‌شوند؛ که در ادامه، هر یک از آن‌ها را توضیح می‌دهیم. گوشی های شیائومی که با پسوند آی، تی و ایکس تولید می‌شوند، مشخصاتی شبیه و نزدیک به گوشی های پرچمدار دارند و با اصطلاخ «قاتل پرچمدار» شناخته می‌شوند. گوشی‌های شیائومی که با پسوند اولترا (Ultra) تولید می‌شوند، بالا‌رده‌‌ترین گوشی شیائومی و جزء قوی‌ترین و گران‌قیمت‌ترین گوشی‌های این برند هستند. گوشی های شیائومی با پسوند لایت (Lite)، مشخصات فنی و عملکرد ضعیف‌تری نسبت به نسخه‌های عادی می (Mi) و آی، تی و ایکس (i, t , X) دارند. قیمت گوشی های سری لایت، بسیار مناسب‌تر از دیگر مدل‌هاست. ر ساخت گوشی های سری می نوت شیائومی، تمرکز روی قیمت پایین و برخورداری از منتخبی از ویژگی‌های گوشی های پرچمدار است؛ از قبیل دوربین قدرتمند، باتری پرظرفیت با شارژ سریع و صفحه نمایش با کیفیت بالا و خمیده. گوشی های سری می میکس شیائومی، اغلب بالاترین مدل‌ها و گرانقیمت‌ترین گوشی های شیائومی هستند. گوشی های این سری از طراحی بدنه و مشخصات فنی جدید و بروز شیائومی بهره‌مندند. جدیدترین فناوری‌ها، معمولاً نخستین بار در سری می میکس شیائومی مورد استفاده قرار می‌گیرند. گوشی های سری پرو را می‌توان دسته‌ای بین گوشی های نسخه عادی و اولترا دانست. مشخصات فنی این سری از گوشی ها، برتری اندکی نسبت به نسخه عادی دارد و قیمت آن‌ها هم کمی بالاتر از نسخه معمولی است. ردمی یک نام تجاری برای خانواده‌ای از گوشی‌های هوشمند تولیدشده به‌وسیله شرکت شیائومی است، که اولین بار، ژوئیه ۲۰۱۳ معرفی شد. گوشی‌های ردمی از همان رابط کاربری شیائومی (می‌یوآی) استفاده می‌کنند. این شرکت در گذشته تحت عنوان تجاری HongMi فعالیت می‌کرده است.
گوشی های ردمی اغلب کیفیت ساخت و مشخصات فنی پایین‌تری نسبت به گوشی های سری می دارند؛ اما به‌خاطر قیمت بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌شان نسبت به سایر گوشی های شیائومی، محبوبیت بسیار زیادی میان کاربران ایرانی دارند. آن‌ها می‌توانند با هرینه‌ای معقول، یک گوشی بروز و قابل‌قبول را خریداری کنندگوشی های ردمی، همانند سری می، با پسوندهایی هم نامگذاری شده‌اند؛ ازجمله S و C. پسوند S به‌معنی برخورداری از مشخصات فنی بهتر و C نشان‌دهنده قیمت پایین‌تر (و قابلیت‌های فنی ضعیف‌تر) نسبت به نسخه معمولی است.
گوشی هایی از خانواده ردمی که با پسوند T تولید می‌شوند، مشخصات فنی و دوربین قدرتمندتری نسبت به سری عادی خود دارند. البته قیمت این رده هم کمی بالاتر است

گوشی NOTE 11 شیائومی

گوشی NOTE 11S شیائومی

گوشی NOTE 11 PRO شیائومی

گوشی +NOTE 11 PRO شیائومی

گوشی MI 11T PRO شیائومی

گوشی NOTE 12 شیائومی

گوشی NOTE 12S شیائومی

گوشی NOTE 12T PRO شیائومی

گوشی ۱۲T PRO شیائومی