ChatGPT رایگان شد

ChatGPT رایگان شد. !!! شرکت OpenAI شب گذشته اعلام کرد که کاربران رایگان ChatGPT حالا می‌توانند به بسیاری از قابلیت‌هایی که صرفا برای کاربران سرویس پولی ارائه شده بود، دسترسی داشته باشند. از بین این قابلیت‌ها می‌توانیم به GPTهای سفارشی، تجزیه و تحلیل نمودارها، سوال پرسیدن در مورد تصاویر و دیگر قابلیت‌ها اشاره کنیم.

پیش از این ویژگی‌هایی مانند تحلیل داده، ایجاد نمودار، آپلود فایل و GPTهای سفارشی تنها برای کاربرانی در دسترس بود که اشتراک پولی ChatGPT را می‌پرداختند. اما اکنون همه کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. البته در مورد GPTهای سفارشی اگرچه کاربران رایگان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند، اما قادر به ایجاد GPT موردنظر خود نیستند. در بین این GPTها، تنوع بسیار زیادی دیده می‌شود و هزاران کاربر برای نیازهای مختلف، GPTهای جذاب و کاربردی را توسعه داده‌اند. سازندگان جی‌پی‌تی‌های سفارشی همچنین می‌توانند در طرح تقسیم درآمد که OpenAI از مارس ماه گذشته آغاز کرده است، مشارکت کنند.

ChatGPT رایگان شد!

دسترسی به تحلیل داده و ایجاد نمودار به کاربران این امکان را می‌دهد تا داده‌های وان‌درایو و گوگل‌درایو را برای تحلیل سریع‌تر و ایجاد نمودارهای سفارشی به چت‌جی‌پی‌تی متصل کنند. با این حال، مشترکین پولی همچنان از مزیت دیگری برخوردارند: محدودیت کمتر پیام. هنگامی که کاربران رایگان به محدودیت پیام یا مکالمه با استفاده از GPT-4o برسند، به‌طور خودکار به GPT-3.5 بازگشت داده می‌شوند.

یک ویژگی که کاربران صرف‌نظر از سطح اشتراک خود نمی‌توانند از آن استفاده کنند، صدای جنجالی «اسکای» است. OpenAI این صدا را که شباهت زیادی به صدای اسکارلت جوهانسون در فیلم «او» داشت، حذف کرده است، اما سایر صداها همچنان در چت‌جی‌پی‌تی در دسترس هستند.

برای شروع به استفاده از Chat GPT باید به وب‌سایت OpenAI و صفحه مربوط به ChatGPT برویم و روی گزینه «Try ChatGPT» کلیک کنیم. اگر پیش از این اکانتی در سایت OpenAI نساخته‌اید، باید در این مرحله ثبت‌نام کنید و اگر قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید، لازم است پیش از اینکه بتوانید از ChatGPT استفاده کنید، وارد حساب کاربری خود در OpenAI شوید. ممکن است برای برخی از کاربران این ربات به علت داشتن آی پی ایران باز نشود و مجبور به تعویض آی پی خود شوند.

هوش مصنوعی ریکال Recall ویندوز

ChatGPT رایگان شد

نگاهی کوتاه به دو گوشی پوکو ایکس ۶ و X6 Pro؛ میان‌رده‌های جدید شیائومی با امکانات پرچمداران

بررسی لپ‌تاپ لنوو IdeaPad 3؛ اقتصادی و پرطرفدار