مخفی کردن عکس در گوشی سامسونگ

مخفی کردن عکس در گوشی سامسونگ با امکانات خود گوشی های سامسونگ در آندروید ۷ به بالا امکان پذیر است. اگر گوشی شما از گوشی های چند سال اخیر شرکت سامسونگ است در این آموزش با ما همراه شوید تا عکس هایی که دوست ندارید کسی در گوشی شما مشاهده کند را با پسورد، پین، پترن یا فیس آنلاک و فینگرپرینت دور از دسترس دیگران قرار دهیم.

اگر گوشی شما از قابلیت پوشه امن سامسونگ (Secure Folder) بهره مند باشد. این برنامه مخفی کردن عکس در گوشی سامسونگ به شما این امکان را می‌دهد تا فایل‌ها، تصاویر و حتی اپلیکیشن‌های شخصی خود را در یک محل محافظت شده با رمز عبور جداگانه ذخیره کنید.

برای راه‌اندازی این گالری مخفی سامسونگ (قابلیت Secure Folder) برای بار اول، به بخش تنظیمات (Settings)> بخش Biometrics and security> و در نهایت Secure Folder بروید. شایان ذکر است که در این مرحله باید با حساب سامسونگی خود وارد شوید و بدون داشتن چنین حسابی، امکان استفاده از این روش وجود ندارد. پس از اینکه وارد حساب سامسونگی خود شدید، گوشی از شما می‌خواهد که روش قفل کردن دلخواه خود را انتخاب کنید.

پس از انجام این کار، پوشه امن (Secure Folder) در منوی اپلیکیشن‌های شما قابل دسترسی خواهد بود. برای مخفی کردن تصاویر و فیلم‌های شخصی خود در پوشه امن، این برنامه را باز کرده و گزینه‌ی Add Files را انتخاب کنید. باید اشاره کنیم که عکس‌ها و فیلم‌هایی که شما در این پوشه قرار می‌دهید، صرفاً روی حافظه‌ی گوشی هوشمند اندرویدی شما ذخیره می‌شوند و محل نگهداری دیگری برای آن‌ها وجود ندارد. همچنین این عکس‌ها و فیلم‌ها در هیچ جایی پشتیبان‌گیری نمی‌شوند و و اگر مجبور باشید گوشی خود را ریست فکتوری کنید، آن‌ها نیز حذف خواهند شد.

رمز عبور خود را دیگر فراموش نکنید!

مخفی کردن عکس در گوشی سامسونگ

آشنایی با قطعات روی برد موبایل ۱